tema: Days Gone
Prikaz jedne poruke
Stara 24.2.2021, 1:48   #18
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Izbacice sve pre ili kasnije ili gotovo sve .
Danas je dovoljno mesec dana eksluzivnosti pa da veliki procenat kupi igu na nacin na koji ne bi inace. Ja prvo kupujem na Steam-u a nesto mi se nije cekalo , koliko bese ono , mesec dana samo na Epic i Rock Star-u licno. Pa jednog dana bice i RDR2 starija igra na popustu u nekoj rasprodaji...

Sad ima dovoljno velikih eskluziva da mogu pararelno sa izbacivanjem novih da zapocnu redovno prebacivanje starijih na PC a opet vlasnici PS konzole imaju osecaj pogodnosti pri kupovini iste jer ipak igraju bez cekanja od godinu dve .

I zasto bi onda kompanije gubile ogroman novac koji mogu da zarade a verovatno i smanjenja produktivnost mnogih firmi i sva odlaganja znana i neznana su faktor zasto ih mozda dobijemo i brze, to je mozda nesto dobro sto ima uvek u svakom losilu .
Mislim da nema ni jedan eskluziva sa PS koju ne bih igrao na kompu sa tastaturom i misem i ovo je veoma radosna vest .

EDIT- Mislim da je nekad iluzija da PC gaming opada ili ce uskoro .Iluzija zato sto konzolaski gejmig cveta i ima neke bolje brojke ali to nema veze. PC i konzole su samo delimicno konkurencija , mnogo je ljudi , milioni , kojima konzola nije ni opcija pa da im je neko pokloni i obrnuto. Nece propasti ko sto format knjige nije propao , naprotiv , mnogi su mislili da ce tradicionalnu knjigu zameniti PDF ili audio knjiga pa nista . Neko kupi konzolu " zarazi " se gejmingom pa pozeli PC i obratno. PC ima alternative ali nema adekvatnu substituciju i ne nadzire se .

Poslednja ispravka: Koreli A. (24.2.2021 u 2:07)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Zli Zoe (24.2.2021)