Prikaz jedne poruke
Stara 29.7.2015, 4:02   #9669
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Coyote Ugly



Филм је бољи него овај глупи постер ("не суди по корицама") али је прилично неоригиналан, а и лично имам проблем са филмовима о музици где неафирмисани уметници пишу врхунске поп-композиције. Добре женске though!

Rachel Getting Married



Филм сам пронашао на некој топ листи за 2008, и док сам веома задовољан глумом, наративном техником и чак призвуком реалности и занимљивости окружења, истовремено заплет је потпуно безвезан, макар и мени и нисам могао тек тако да прогутам све остало. Чудан филм, али занимљив.

Hot Pursuit




Софија Вергара је лепа као слика... Док тако стоји замрзнута на вашем екрану, као фрејм, као збир свих тих пиксела. Међутим како ова жена проговори или се насмеје, она једноставно нервира. Невероватно иритантна жена која је "глумица" буквално у рангу Лидије Вукићевић. Зато су ставили Риз Витерспун и то некако и иде, али ова "врућа потера" не иде нигде. Глупост од филма.

October Sky



Ево једног филма за недељно јутро у 10:00, или за последњи дан летњег распуста. Прави дечији филм, али и за све од 7-77. Наиван, сладуњав, баш као и то доба које покушава да дочара, филм нуди буквално све и ја овде заиста не видим ману.

Наравно, колико је баш ово све истинито, о томе се да полемисати (лично, ја не верујем ниједну реч) али је и као PR-stunt фасцинантан и ако ништа друго, показује зашто неко једноставно жели да верује да је баш тако било. Баш сам уживао.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke