Prikaz jedne poruke
Stara 4.4.2012, 9:33   #35
Muad Dib
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 44 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Najlakši laptopovi za održavanje

Imamo i drugi aspekt, a to je sto se ne zna koliko se primeraka koje marke proda kod nas. Ako je gledati paralelu sa mobilnim telefonima gde je svaki drugi telefon Nokia pa je normalno da njih i ima najvise u servisima, sta reci za laptopove?
Ne verujem da se proda HP-a toliko da oni cine 50 % ukupne prodaje laptopova, znaci situacija iz servisa ne oslikava trziste. Ja samo znam da sam dobio averziju od HP-a zbog stvari zbog koje sam i otvorio temu, a to je da je neverovatno da proizovodjac nije prevideo da se lako redovno odrzava i cisti unutrasnjost laptopa, tj. predvideo je ali ti treba par sati i hrabrosti da sam otvoris prvi put, tj. da rasturis laptop skroz na sastavne delove da bi dosao do kulera.
Ja opet shvatam da ima ljudi koji ni svoj desktop ne otvaraju osim ako im nesto ne crkne, ali se opet nadam da ne posecuju ovakve forume ili se posle posete forumu i malom edukovanju promene i pocnu da odrzavaju racunar.
Da ne pominjem analogiju sa automobilima, ko redovno menja ulje i filtere i ostalu potrosnu robu....
Muad Dib je offline   Odgovor sa citatom ove poruke