tema: GTA V za PC
Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2015, 18:10   #1858
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ne igram online igre, ali čak i totalni noob kao ja shvata da je online u GTA V teško njesra. Matchmaking je katastrofa. Zapalo me, u jednoj deatmach misiji, da, kao lik 4. nivoa, sa još trojicom, takođe 4. nivo, zauzmemo neku kuću na vrhu brda. A nju brane tri lika, takođe 4. nivoa i jedan koji je 21. nivo. Naravno, ima snajper i mene i još jednog je poslao na počinak pre nego što smo i prišli, a drugu dvojicu u helikopterima je sredio ručnim bacačem za manje od minut. Aj prođe to, odem u neku Vinewood Bowl seathmach makljažu, šesnaest igrača, od toga nas trojica 4. nivo, ostali najmanje 9, a svi dolaze po pozivu. I, gle čuda, baš nas trojica crveni protiv trinaestorice plavih. Prošlo je čitavih 10 sekundi pre nego što me je sredio lik 26. nivoa sa nekim mitraljezom sa prigušivačem i nišanom koji je kao teleskop. Naravno, pre nego što smo stigli i da ih ugledamo, sva trojica smo bili pokojni...
Teška glupost, očekivao sam da će biti bar ravnopravnije, ovako sam počeo dva deathmatch-a u kojima sam bio jedva pola minuta, naoružan pištoljem protiv likova koji samo što nemaju nuklearne bacače. Užas živi.
Da ne pominjem da posle 5 sekundi trčanja život počinje da se skraćuje...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke