Prikaz jedne poruke
Stara 2.8.2020, 19:58   #111
Black Adder
Banned
 
Član od: 21.2.2010.
Lokacija: somewhere in deep southern Serbia
Poruke: 336
Zahvalnice: 254
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Gejmerska konfiguracija do 30k

1. Gledao sam ovo https://www.youtube.com/watch?v=V3AMz-xZ2VM
i zakljucio da cu ipak da stavim 2,5incni ssd ADATA SU 650 Ultimate 250gb ili Verbatim 256gb Vi550 (koji od ova dva?) Nemam potrebe za brzim citanjem pisanjem nekog nvme-a za sada, jer ce na njemu biti win10, ms office, Illustrator, mozda neka igra i to je. Nvme cu kasnije dodati mahom za pokretanje masivnijih igara, ali to kada dokupim graficku.



2. Koji najjeftiniji hdd od 1TB za 3-4k preporucujete da na njemu smestam grotlo igara (ima i gomile nezahtevnih) koje cu da pokrecem, kao i filmove, slike sa mobilnog? Nista specijalno, samo da je ok.


3. Koje kuciste za plocu asrock b450m pro4 (uATX), ali da biram izmedju MS Frost II mini tower, MS Hunter i IG MAX 1607? Da uzmem ATX hunter kuciste od ovih 3 zbog bolje cirkulacije i gde da stavim ventilator(e)? Mozda mi nece trebati ventilatori dok igram samo na rajzenu 3200g, ali cu kasnije da dodam grafiku. Koje najmanje zuji od ovih? Iskreno, Hunter mi se najvise dopada zbog usb3 na prednjoj strani. Toliko para mogu da izdvojim za kuciste a i estetski mi sasvim odgovaraju.



4. Koju najjeftiniju memoriju 8gb 1stik preporucujete od 3200Mhz da se najbolje upari sa rajzen 3200g i asrock b450m pro4? Jos jedan potpuno identican stik cu da kupim ubrzo.


Kad ovo kompletiram, idem u radnju.
Black Adder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke