Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2019, 14:11   #129
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Pristupačni USB DAC-ovi

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Odlicne su Evo u odnosu na cenu ali nisu bas idealne za te zanrove koje si naveo, za to su bolje 668b/HD7/SR850/hi2050/hf2010/somic v2 (od tih semi-open kineskih) jer zvuce preciznije, uz brzi, tight bas i cistije srednje.

Sa Zeos demo snimkom tih Senn izgleda nesto nije u redu pa zvuce nekako muljavo i veiled kao neke jeftinije Sennheiser (to kazu i sami korisnici, vidi komentare), ovaj demo je verodostojniji: https://www.youtube.com/watch?v=kdNgbkPDujw

Ponekad se na KP pojave i polovne Fidelio X1/X2, takodje sjajne slusalice u tom cenovnom rangu.
Da da, taj sam i pustio kad sam video komentare na prvom.

Što se tiče HD681-EVO, pročitao sam dosta komentara kad sam ih kupovao i video da imaju više basa od HD7, pa sam zato išao na njih, pošto ne slušam samo ekstremni metal, već i dosta elektronike. Dobre su, zadovoljan sam, ali je kvalitet izrade upitan, pošto ih već drugi put nosim u servis zbog prekida kod džeka koji izlazi iz slušalica, iako ih slušam isključivo za radnim stolom.

Ove Senn su baš zanimljive, idu na spisak, pa ću detaljno da istražujem kad budem kupovao nove u toku godine.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke