tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2015, 19:20   #175
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Moras da drzis distancu da te ne pretrci i ako probas steal i bude neuspesan, predriblo te odma ovaj. Ma lako je treba navika. E probao sam narodnjaka na ssd-u a ovo skidam na klasican hdd, mnogo 45gb da mi uzme a nisam video bas neke razlike u brzini ucitavanja.

@Jazo sve su izmenjali sem pritiska u odbrani, to je ostalo na LT. Znas kako je pick n roll bio na B, sada je na LB. Onda recimo flashy pass je bio LT+B, LS u pravcu saigraca (ne mog se setim ali tako nekako je bilo) e sad je dva puta B i LS u pravcu igraca. Alleyoop je takodje bio LT+X i LS u pravcu saigraca kom ide pass a sad je dva puta Y i LS u pracu saigraca. Onda bounce pass, to je sad dobro uradjeno i olaksano ali bilo je LT+A a sad je samo B i vise ne pisem da ide LS u pracu saigraca jer se podrazumeva. Lob pass bese LT+Y sad samo Y. Ulazak u post play bese Y e sad moras da drzis LT.

Ima da zbunim Nastija Sad sam probao 2k15, mnogo bolje kretanje u 2k16, sve je bolje.

@NastyB Stavi u controller settings, automatic shot contest always i defensive assist strength i boxout assist strength na 50. Onda imas pro stick orientation, offball freelance mode, right stick defend, camera relative ili absolute. Ja to stavim absolute i svi potezi budu kao da igram 2k kamerom uveka a ako je camera relative bice drugacije kada je side kamera.
Nije mi jasno sto mijenjaju stvari,kad ne dodaju nista novo na tom polju novih komandi...
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke