Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2014, 15:52   #684
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Po kojoj biste igri voleli da se snimi film, i zasto?

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Uncharted bi mogao da bude dobar film. Onako malo luda i pitka avantura, sa dozom komedije (bas kao i u igri). Ne znam, verovatno se secate filma Lov na zeleni dijamant - nesto u tom stilu, onako opusteno i neobavezujece, a opet zabavno za gledanje.

Syberia mi je isto pala napamet jer smo nesto pricali koja igra ima najbolju pricu. I isto tako da ne odskace mnogo od tona same igre, sporijeg tempa, "sivkaste" hladnjikave atmosfere, sa dobrano razradjenim karakterima. Verovatno bi morala da se uradi kao drama, nisam nikad gledao Winters Bone (sa Dzenifer Lorens, al video sam poster kako izgleda - po posteru mi ton filma deluje na taj fazon).

Sto se tice npr. glumaca za film, tj. Drake za Uncharted ili Kate za Syberiu - jezivo je sto mi niko ne pada napamet. Dal mi je stao mozak ili je nedostatak kvaliteta u pitanju. Nadam se da je ovo prvo

E da, i Witcher bi mogao da ispadne stvarno dobar film. Onako epska avantura od 2 i po sata, s tim sto bi odgovor na ono pitanje "how much sex and violence is in this movie" - moralo da bude - rated Mature, bez pogovora.
pa mislim da je Uncharted vec u nekoj fazi pred-produkcije. Fanovi ili guraju Nejtan Filiona za Drejka ili Volberga. Meni je Filion isuvise debeljuskast i nema taj star power za Uncharted sa druge strane Volberg je gotovo savrsen izbor jer ima taj rogue smartass sarm koji treba.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke