Prikaz jedne poruke
Stara 14.3.2019, 17:38   #29
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Halo Master Chief Collection

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Međutim, posle Kvejka 2, Unreala (i UT) ili bilo koje druge pucačine urađene na Quake i Unreal endžinu...
Nema smisla porediti Halo sa tim igrama realno... Rokanje u Halo je više taktički nego bilo šta drugo što se cele mehanike tiče i sjajno je kad se ukombinuje sa otvorenim nivoima i vozilima što igre koje su izlazile ~2001. baš i nisu nudile na taj način

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Lm, ajd' kad uđe u neki bandl, probaću verovatno da vidim tu spejs opera priču, al' ovako inače i dalje ne kontam, mora da je stvar u tome što sam ja u mladosti igrao NES/Genesis a ne Xbox.
Samo ti probaj pa prosudi sam. Nabroj sebi prvo sve šutere koje si igrao ~2001. pa sedi s tim očekivanjima i mindsetom da igraš Halo. Ja sam ga na PC-u igrao godinama, OG Xbox nisam video do skoro uživo tako da "konzolaška igra" argument ovde i ne pije baš vodu.

Halo je doneo shield regen a Half-Life je doneo hiperlinearnost i skriptovan gejmplej pa ga ne hejtujemo zbog toga. To što se kasnije neka mehanika zloupotrebljava do granice da negativno utiče na gejmplej ne znači da je inicijalno tako zamišljena.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke