Prikaz jedne poruke
Stara 20.12.2010, 14:45   #58
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
vukodav kaže: Pregled poruke
A vi hejteri sto pljujete Bethesdu da bi ispali kul... Jaaaaooo, nadam se da ce Kuzma i dubokopostovani guru Macedonic da vas posete ne spavanju i objasne par stvari pre nego sto vam posalju dusu u dubine Tartara uz jedno duboko "SWOOSH"...
Treba jos malo da porastes i da odigras jos neku igru da bi mogao da shvatis zasto neko pljuje Bethesdu i da shvatis da niko to ne radi da bi ispao kul, vec da neko sigurno ima i vise nego dobrih razloga zasto to radi, a vecina tih razloga je opet sasvim dobro i dovoljno navedena.

Takodje niko ovde nije hejter celog TES serijala, a ponarocito zato da bi to bilo kul.
Jednostavno po mom licnom misljenju Morrowind je odlicna igra, kao i njegova ekspanzija, isto mislim i o prva dva dela, dok mi se licno, svidjalo se to nekom ili ne, Oblivion jednostavno nije dopao i o njemu imam apsolutno identicno misljenje kao ti o DA, a razloge zasto tako mislim sam naveo vise puta. Iskreno se nadam se da ce Skyrym po mnogo cemu sto vise liciti na Morrowind a sto manje na Oblivion. A to se moze desiti samo ako ista ta tvoja ljubljena Bethesda malo vise paznje obrati na samu igracku zajednicu i tome sta oni misle o igri i sta je potrebno da se ispravi/doradi da bi igra bila bolja a malo manje da te stvari ostave drugima a oni odmah da se okrenu necemu trecem, sve u ime zgrtanja sto veceg profita. Ako uspeju u tome i promene odnos ka nama igracima ja cu biti prvi koji ce ih ovde javno pohvaliti, do tada cu ih pluvati iz sveg glasa jer su tako nesto zasluzili a ti mene i moje istomisljenike mozes zvati hejterima koliko god ti je volja - I don't care.

Takodje svi tzv. hejteri su napisali sta i zasto im se ne svidja kod Bethesde i Obliviona, dok nismo culi tvoje konkretne argumente (ako ih uopste imas) zasto mislis drugacije i zasto ti se sve te silne igre svidjaju, vec samo neko naklapanje i lupetanje.

Do tada mani se tih dubokoumnih psiholoskih analiza zasto to neko radi kao i bespotrebnog sarkazma jer ti jednostavno ne pristaje a jos manje ti lezi.

Poslednja ispravka: Marti Misterija (20.12.2010 u 15:16)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Vulee (20.12.2010)