Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2020, 12:29   #4591
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

HS je propao ovde na forumu al se jedva drži i generalno

Mislim da sve to o čemu je pisano ovde jeste tačno. Standard je ionako za slabiće i početnike.
Igram HS od početka sa manjim pauzama. Što se mene tiče niti sma morao da dajem novac niti sad moram ali prednost višegodišnjeg igranja je vidljiva.
Mislim da su ljudi koji sada od nule kreću u drastičnom zaostatku osim ako ne keširaju. Ne bi mogo da ga igram od početka ni da mi plate.
Eno sad izmislili Battlegrounds, simpatična ideja, svesni su da moraju da razbiju monotoniju koja je uhvatila HS.
Meni lično se nimalo ne sviđa što svako malo izlaze nove ekspanzije. To je glupo i služi samo da uzmu pare a samim tim smanjuje kvalitet igre koji će, imo, nastaviti da pada sa svekom sledećom exp.
E zato ja odigram kvestove samo, u tri - četir dana po pola sata, mada volim da pravim neke trolovske dekove i tako igram
Sve u svemu HS je u konstantnom padu što se kvaliteta tiče. Jasno mi je što je umrEa ovde.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke