Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2011, 18:27   #58
matrix_ninja
Veteran
 
Član od: 13.1.2007.
Poruke: 864
Zahvalnice: 505
Zahvaljeno 161 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Problem sa pokretanjem računara?!?

Imam problem, sklopio sam konfu od starih dijelova koje vise ne koristim (1 gb rama, amd 3800 x2, ati x550) imao sam nekih manjih problema sa ramom ali to sam lako resio jer je pc prilikom paljenja pistao pa sam znao odprilike o cemu se radi.
A sad kad ukljucim, samo pisne jednom kao da je sve u redu, i pali se sistem potpuno normalno samo sto nema slike na monitoru (znam zato sto zvucnik ispusti welcome zvuk, a mogu i da iskljucim pc preko tastature ili pokrenem nesto nasumicnim pritiskanjem)
Dok kad ukljucim monitor u integrisanu graficku pojavi se slika na monitoru, samo sto treba jedno po minute - minut da pocne da se dize sistem prije nego se pojavi slika, a i dvd mi ispusta neke cudne zvukove za to vrijeme

Da napomenem da do graficke nije, probao sam jos ovu koju trenutno koristim, isti slucaj sa monitorom, napajanjem i ramom. Ploca je nova pa ne bi trebalo da je nesto do nje, ali ne znam moguce je.
Ako bilo ko ima kakav prijedlog sta da pokusam jos ili zna u cemu je stvar nek spasava, smorio sam se isprobavajuci komponente cjeli dan
matrix_ninja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke