Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2007, 21:47   #11
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Lili se tada probudila iz transa i u životinjskom skoku se obrušila na bolničara koji je u tom trenutku ušao u prostoriju. Gledao sam je sa zgražavanjem dok je cedila mladića na podu, zaboravljajući na sebe, koji sam uradio nešto slično malo ranije. Kada je ustala sa njegovog mrtvog tela, potpuno se uklapala u ambijent. Bila je umazana krvlju, kao i zidovi oko nas.


Rekao sam joj da me je E poslao i da je čeka na plaži jer joj je sve oprostio. Ona se obradovala i pojurila napolje zamolivši me prethodno da ne kažem njenom dečku kako je upravo hladnokrvno ubila čoveka. Obavezao sam se da neću, ako budem nagrađen za ćutanje.

Na izlazu iz prostorije me je dočekao Vandal koji se našao vrlo uvređenim jer sam mu oslobodio zamorče. Rekao mi je da očekuje od mene nešto zauzvrat, na šta sam mu odgovorio da nisam trenutno pri parama i da ću mu ih doneti kada budem mogao. Posle toga sam ga napustio.

Vratio sam se na početni sprat zgrade i pronjuškao po kancelarijama. U jednoj sam našao ključ izvesnog doktora Malkolma kojim sam se poslužio da uđem u njegovu kancelariju. Tu sam našao tri bočice morfijuma koje sam strpao u džep. Otvorio sam Malkolmovu poštu (baš sam bezobziran, zar ne?) i saznao da vara svoju ženu sa nekom lutkicom po imenu Pejdž.

Perverzan neki doca, pomislio sam. Ovo ne može da se završi ovako.



Uspeo sam da pronađem dr Malkolma u jednoj od prostorija i iskamčim mu $75 za ćutanje o njegovom neverstvu. Uz negodovanje je pristao da mi novac pošalje na kućnu adresu. Čovek bi pomislio da doktori imaju dobru platu, a ovom mom je i $75 mnogo...

Iz jedne od susednih prostorija sam čuo zapomaganje. Ušao sam unutra i ugledao riđokosu devojku rasporenog stomaka koja je ležala ne krevetu i buncala da joj je neophodan doktor (da li se to meni samo čini ili je Santa Monika prepuna riđokosih ljudi?). Nisam mogao da joj pomognem, pa sam izašao napolje.

Otišao sam iz banke krvi na plažu kako bih video okupljanje golupčića i pokušao da dođem do nagrade. Pohvalu za moj trud u vidu šuškavih zelembaća nisam uspeo da dobijem, ali makar jesam dobio malo zabave. Izvadio sam metalnu štanglu i umlatio sve tankokrvne koji nisu pružili neki veći otpor. Sada će zauvek biti zajedno, ali ne na ovom svetu. Pošto je od njih ostala samo prašina koja se stopila sa peskom, napustio sam plažu i krenuo u potragu za Karsonom.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)