Prikaz jedne poruke
Stara 16.3.2014, 9:48   #19288
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
mene stvarno zanima jel istina da ga je bilo moguce unistiti snajperom odnosno pogodkom u rezervoar goriva ,kau u sniper elite ?
Snajperom u DS ratu tesko, jer se uglavnom koristio kalibar 7.9mm. Cak i da je zrno od tungstena (sto je u to vreme bilo kao sad osiromaseni uranijum, gledajuci po gustini) probojnost bi bila oko 20-25mm. Uzmi u obzir da su prvi tigrovi pravljeni sa mnogo paznje i od najboljih materijala (cuveni Krupp-ov celik) od te price nema nista. Iskreno nisam igrao SE pa i ne znam bas tacno gde to treba gadjati u igri. Jedino ako su mislili na spoljne (rezervne) tankove.

E sad ako se koristi protivtenkovska puska to je vec druga prica. U knjizi "Tiger's In The Mud" Carius opisuje da su imali ozbiljan problem sa ruskim "snajperistima" naoruzanim (npr PTRS-41) jer su oni non stop gadjali perskope, optiku itd. pa je posada morala uvek da nosi rezervne periskope.

Takodje u knjizi "Tigers In The Mud" ima nekoliko opisa napada gde se spominje da se posada osecala kao u loncu po kome neko gadja kamenjem od konstantnog zveketanja PT pusaka o telo tenka.

Citat:
Genoveva kaže: Pregled poruke
Inace sta ima ljudi, nisam igrao dosta dugo, nema se vremena, kako ide?
Covece mene vata depresija kad vidim tvoju statistiku

Imas li ti neki tenk na kome nisi uzeo master ? Cisto da se tesim...

Pocinjem da sumnjam da si vanzemaljac
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	36 puta
Veličina:	9,7 KB
ID:	48587  

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (16.3.2014 u 11:33)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke