tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 30.8.2015, 14:36   #8509
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Pa nema nekih ogranicenja,pogotovu sto gw2 nije p2w...Ovo vezano za lvl je smesno,kad dodju likovi iz korejskih grinderusa ovde ce cap-ove da prave za dva dana.Drugo imaju sw sad,prakticno za mesec dana svez igrac moze da skupi dovoljno golda da ima sve sto i likovi koji 3god igraju,pa ja sam za nedelju dana skupio bez dropova 500g i to bez preteranog mucenja ali dzaba kad sam istrosen i me mrzi da ulazim vise od 2-3x nedeljno a i nista mi ne treba.Ne mogu da bacaju gold na gluposti iz shopa,mogu lepo da kupe skin koji hoce na tp bez da se kockaju.
b2p ispada glupost tj. dodatak za gubljenje vremena,prostor da skupljas gluposti,da pravis i gomilas ascended opremu,bacas golde na gluposti i slicne stvari...f2p dobijas kompletan pvp/wvw i principu te ogranicavanjem ne ohrabruju da se preterano drndas sa grindanjem vec da se zezas u wvw/pvp sa tim sto imas,sto je i dovoljno.U principu f2p jeste bolji od b2p.
Da, u redu je...Onda prodaje account (zna neke dobre pare) pa pravite f2p i uzivajte ako je tako lakse i bolje. Ne znam da li je iko uopste citao koja ogranicenja imaju f2p.....
I da pitam Montoyu, sta ces da kupis sa tih 500 golda (sto ces kao za cas da skupis) kako bi otkljucao "sve sto imaju likovi koji igraju 3 godine"?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke