tema: Hitman III
Prikaz jedne poruke
Stara 23.1.2022, 0:19   #73
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Hitman III

Igrao sam prve 3-4 misije iz prvog dela i stvarno je jako dobra igra. Dostojan naslednik Blood Money-ja. Šteta što su uprskali ovo sa cenom i DLC-evima.

Misije su zanimljive, načini za eliminaciju meta raznovrsni, sandbox odličan i otvoren, mehanika prerušivanja je konačno malo logičnija i smislenija itd.
Ali kao i što je oduvek bilo u Hitmanu umeju NPC-evi da pobrljave ponekad baš onako bude frustrirajuće i smešno istovremeno.
Mada mi je na Professional težini malo lagana, moraću da odigram nekada i sve na najtežoj - ali to je definitivno namenjeno samo onima koji su igru već obrnuli pa su spremni na dodatne izazove.
Eksploatacija throw mehanike je ono što ja mislim čini igru prelakom, pokupim sve žive tegle, pajsere i čekiće i mogu sa tim da očistim pola stražara i civila sa 0 ubistava i bez penala.

Igra takođe ima loš rating system na kraju misije, čak i ako imam jednu metu, opalim tačno jedan metak i niko me ne spazi - rating bude loš jer sam opalio i taj jedan metak i nije bila "fensi" eliminacija. Ali dobro to je tu da tera na istraživanje. Uživao sam i u brzim i čistim misijama u starijim delovima, nađem dobar disguise, dobru rutu, isplaniram sve, treba mi samo SD 9mm i jedan metak, uđem-izađem i gotovo, silent assassin rating jer je tako zaista i bilo. Ovde igra to ne ohrabruje, nažalost.
A da ima sto zanimljivih načina da se eliminiše meta - ima. Svaka ova misija može da se igra bar 10x samo na osnovu svega što sam ja video a želim da probam. Još ako se jure challenges ko to voli - igranju nigde kraja.

Btw igrao na Series S - oštrih i tečnih 60 fps na 1080p ekranu.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Telepatic (23.1.2022)