Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2020, 20:42   #2471
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Eto sta znaci ne gledati gemplej kilipove unapred, ne upustati se u marketniski materijal ne ici od vest do vesti plakati i kuakti sto nije otkriveno jos, sto nema duzi gejmplej video , kakvo ce biti ono jel ce moci ovo...
Usao sam u igru gotovo kao da sam kupio disk i procitao nekolio recenica opisa.
Tako u RDR2 , znao sam da je kaubojac i video nekoliko slika bukvalno mozda nekoliko sekundi videa , kad naletim pa prebacim .
Zato ne mogu da shvatim kako je ovo nekom losa igra a voli ovakve igre .
A ulazio sam u W3 dva puta i odustajao jer sam nastelovao sebe da ocekujem nesto sto W3 nije . Kad sam poceo da igram 3 godine posle izlaska , kao i DOS2 pre mesec dva( isto pocinjao i odustao ) bez ocekivanja jer ih nisam ni imao, zaljubio sam se u obe igre do usiju.
Ovo je vrhunska igra , i radoznalost me je vukla na pocetku nenormalno. Te radoznalosti ne bi bilo da sam odgledao makar 5 minuta videa.
Ljudi su ocekivali da ce krenuti da igraju i da ce se otopitu u stolici , hajp je toliko bio viskok da me zaista cudi da nema veceg backlash-a .
Niko nista nista nije ocekivao od Valhale i gle cuda igra prolazi odlicno. Watch Dogs 3 je imao armiju hajpera koji su se primili na "svaki NPC igra i nove tehnologije " , na bakice koje znaju kung fu i sta bi ?
U vezi kreacije lika procitao sam tu i tamo ponesto i drago mi je da sam se bojao dzabe. Imao sam cak negativna ocekivanja ali vise iz loseg iskustva sa nekem igrama nego zbog cinjenica.
Imam osecaj da jesam lik kojeg vodim i to je najbitnije.

Jedini cilj marketinga je da se igra proda ne i da uvede coveka u lepo igracko iskustvo .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke