Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2020, 18:45   #2465
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Ja koji sve vreme kukam na stil sam prilično pozitivno iznenađen što se mnogih tehničkih detalja tiče. Pre svega, količina stvarčica koja u svakom trenutku popunjava ekran je verovatno najveća koju sam ikada video u OW igri. Odmah posle toga upadaju u oči odlično osvetljenje (čak i bez RT) i volumetrijski efekti.

Baš malopre gledam neke klipove, noć, para, magla, dim na sve strane, ulica prepuna kanti, papira, guma, refleksija koje su jasno različite za različite materijale... Ako se uporedi sa AAA linearnim naslovima, ne izgleda preterano bombastično ali za OW mislim da u mnogim stvarima jeste cutting edge i da je zahtevnost realna.

Edit: BTW, na svojoj konfi ovo ne bih pokušavao. Ako priča i gameplay budu dobri, taman čekam da ispeglaju sve i da se apgrejdujem nekad down the road... Pa da igram kako PC master race bog zapoveda. Na PS4 se vidim tek raspada po šavovima ali ništa drugo nije ni bilo za očekivati, raspadao se i manje zahtevan W3.
Moguce da je u tome problem, sto sam poredio uglavnom linearne igre sa OW-om. Sa druge strane, RDR2 jeste OW, ali je uglavnom smesten u divljini/prirodi i sigurno to utice na manju zahtevnost (dok recimo St. Denis nocu je zahtevan skoro kao i Cyberpunk).

Za PS4 katastrofu se slazem. Ne dao Bog da su igru u onakvom stanju izbacili EA ili Ubisoft - dok se CDPR-u gleda kroz prste. Ono je za instant refund.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke