Prikaz jedne poruke
Stara 25.7.2013, 15:43   #5
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Ima i telenor,ali mislim da je za stare korisnike,a pritom moraš da se izboriš za to.Znači nije im baš praxa.
Vip ima takodje za stare korisnike samo je popust bez telefona svega 25%.
Mislim da u slučaju da ne uzmeš telefon najbolja solucija MTS mixnetM i uživaš.
Ako pak uzimaš telefon ondak mislim da vip ima...onako poprilicno bolje pakete od ostala dva konkurenta.Čak su im i telefoni za po 1-2k dinara jeftiniji.Naravno neracunajuci sadašnji telenorov popust od 10k,koji je najbolji u nas od kad postoje postpejd ugovori sa telefonom.Ali ni vip ne zaostaje s tim sto je kod njih 5k za reciklažu, a 5k na plaćanje računa. Pa se ne oseti toliko kad uzmeš telefon,ali dobrododje na mesecnom nivou.
E sad, ako to gledaš kroz kvalitet usluge,nema savrsenih oba tri operatera imaju nezadovoljnih potrošača, sto kroz velike račune,sto kroz loše pružanje usluge u smislu servisa ,nadogradnje softvera ,sto kroz losu pokrivenost 3g mrezom i t d.
Idealnog nema ,a ti odaberi po svom instinktu, sto će reci da ako nisi do sad imao problema sa mts-om, ili znas nekog koji je imao,možeš ostati kod njih,samo prebaci broj na postoejd.Čak mi se kod njih još svidja i nagrada za vjernost kroz segmentaciju kad produzis ugovor.Možeš tako doći do odličnog telefona za mele pare.


Sent from makina used TT
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke