Prikaz jedne poruke
Stara 30.8.2011, 20:50   #27
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Dual boot Linux + Win7 na dva HDD-a, potrebna pomoć

Citat:
ivance95 kaže: Pregled poruke
Kako nista ne stoji pod DEAMONS? Ubaci network u DEAMONS sekciju. Sta ti izbaca ping www.google.com?
Ne reaguje na ping, ništa se ne dešava, unable to connect.

Citat:
na12 kaže: Pregled poruke
Kako se konektujes preko windows-a,jel unosis username i password?
A ovo za pppoe-setup,to je dokaz da nisi instalirao sve sto treba,rp-pppoe se nalazi na instalacionom disku,sad sam proverio.Ne znam kako je sad,ali kad sam ja instalirao arch,moglo je da se udje u svaku grupu paketa i da se oznaci sve sta zelis da instaliras,po default-u nisu svi bili oznaceni,tako da ako si samo cekirao base,onda nisi sve instalirao sto treba da se instalira.
Instalirao sam samo BASE paket i ne razumijem kako u njemu nema postavki za mrežu. Kako sad da se vratim na pakete i instaliram te druge koji su potrebni? Da li će mi trebati reinstalacija? Kako se čekiraju paketi? Probao sam sa Enter ali neće, da li ide sa strelicama lijevo-desno ili nekim drugim dugmetom?

Citat:
blast beat kaže: Pregled poruke
@na12 Pa povezuje se preko mrezne karte, znaci nema username-a i sifre, oni su u ruteru.
@LoneWolf DAEMONS sekcija treba nakon instalacije da ti izgleda ovako
Kod:
DAEMONS=(hwclock syslog-ng network netfs crond)
Kod mene pišu samo obične napomene šta je Daemons i za šta služi... šta da radim da ovo otklonim i da se napokon konektujem?
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke