Prikaz jedne poruke
Stara 30.12.2020, 22:52   #3829
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Ti si sebe ubedio u to "svi su isti" jer ti je to savršen alibi da se povučeš u sebe i ne pružaš otpor. Samo onda ne vidim odakle ti pravo da pljuješ što u srbiji nema dobrih provajdera kao u nekim drugim zemljama. Neko je te kompanije tamo naterao da budu dobre a to sigurno nisu oni koji sve znaju a ništa ne gledaju.
Nema dobrih provajdera? Rec je bila o televizijama ne o provajderima. Ako cemo o provajderima nema ni njih. Supernovin DNS server je u slobodnom padu, kretensko deljenje IP adresa da ne pominjem, infrastruktura na Novom Beogradu svih provajdera je kao u Bangladesu, sa sve kablovima koji kao konopac za ves idu od zgrade do zgrade duze od decenije. Svaki provajder ima svoju nezavisnu infrastrukturu u zgradama, to lici na uzas. Ostalo od prvobitne trke a la Divlji Zapad, mogu da okacim sliku kako to izgleda ali svako zna na sta to lici.

O televizijama necu da kazem vise ni "a". Niko me nece ubediti da privatna televizija kako god da joj je ime gura interes gradjana ispred interesa vlasnika i tacka. SBB je svoju sudbinu vezao za pomenute televizije jasno sam napisao i zasto i da je to sasvim logican potez. Ako dodje do dogovora bice to ili na pritisak spolja (evo bas konkretno: neoliberalne demokratske ekipe koja iza SBB/N1 i stoji, to je kanda neki tabu u Srbiji reci, ni Vucic ne pominje ko su pa pominje onoga koga sme - Djilasa, koji se tu pita malo vise od mene (uzgred, kolega mi je i znam ga licno iako je stariji 7 godina od mene) ili ce doci do nekog dogovora o podeli kolaca ili ce udeo SBB u kablovskoj mrezi toliko opasti da ce politicki biti probitacnije vratiti N1/Novu na sve kablovske mreze nego da tavori na nekih 20-ak posto kabla. Nemam blage veze sta ce biti, videcemo. Ja uvek navijam za dogovor jer ovakvo stanje je na duzi rok neodrzivo - spinovanje televizija je stravicno, laganje besomucno, drustvene tenzije rastu. To sto neko ima politicki resentiman prema nekoj televiziji je druga stvar u to necu da ulazim uopste. Svako ima pravo na to. Televizije su nam ruglo, sve bez izuzetka. Sasvim sam siguran da to misli ogromna vecina ljudi u Srbiji.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
deNSki (31.12.2020), filpan (31.12.2020), Lex987 (31.12.2020), player1 (31.12.2020)