Prikaz jedne poruke
Stara 29.3.2020, 14:12   #41
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: DiRT Rally 2.0

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Meni je zao, mozda je i nostalgija u pitanju, sto LFS nije nikada prerasla u nesto naprednije i popularnije. Isto vazi i za rFactor 2. KAda podju komentari kako su ljudi ocarani sa pCars 1/2, želudac mi se okrene.
Isto. LFS sam prvi put zaigrao davne 2004, kada se pojavio u LAN-u kod tadasnjeg lokalnog internet provajdera. Igrao sam ga jako dugo na misa i nakon par godina sam prestao (kada je i nestao iz LAN-a). Prosle godine sam za ETS/ATS kupio volan, papucice i menjac i tako se ponovo vratio LFS-u, posle skoro 10 godina. I bas me tada nostalgija udarila, ali da se primetiti da igra i nije mnogo napredovala od kako sam je poslednji put igrao. Grafika je manje vise ista, vozila su i dalje neka izmisljena, svega par staza, slaba podrska za modove i neverovatno da je i dalje odrzavaju svega dva coveka (pre su bila cini mi se tri?). I koliko mi se cini, sve manje i manje ljudi ga igra. Mada vidim po foruima kako ljudi pricaju da LFS i dalje ima najbolju fiziku i osecaj prilikom upravljanja vozila, mada ne znam koliko je to tacno, nisam bas toliki profesionalac da to mogu oceniti..
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke