Prikaz jedne poruke
Stara 19.5.2013, 21:52   #1
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Problem HDD Led Sija kao Sumanut (negasi se)

Pre svega pozz svima! Pa da prdjem na problem:
HDD Led na racunaru drugara sija kao blesav znaci negasi se kako se racunar startuje tako se i lampica upali i negasi e sad neko bi rekao nije dobro povezano na ploci medjutim prekontrolisano je sve svaki dzek i pin je dobro ustekan na svoje mesto tako da tu nije problem e sad, povremeno ali povremeno nekad mu se desi a sto sam se i ja uverio licno da npr.jednom ili dvaput nedeljno lampica radi kako tereba tacnije normalno treperi uopsteno u zavisnosti sta se radi na kompu. Sad pre neki dan smo majstorisali malo oko racunara i izvadili stari DVD rezac (2007g) stavili nov cudo se desilo hmmm.... lampica se ponasa kako treba (zvuci suludo al eto) zasad drzi vec dva dana normalu !!
Pitanje koje mene zanima je sledece: dal je moguce da zbog neispravnog ili starog DVD rezaca taj problem moze da se desi da rezac ometa rad racunara ako je neispravan i, da li jos nesto(sirok pojam) tu moze da bude neispravno da preciziram tipa napajanje/memorijski moduli/USB-ovi ulazi ili nesto na ploči?

Grafika nije ja sam mu dao svoju staru koja je perfektno radila na mom kompu !
Napajanje(2009/2010) mu je ajde malo starije ali nepusta nikakve znakove tacnije tiho je i stabilno radi koliko smo primetili!
Hard disk mu je nov otprilike 2012!

Kao sto sam naveo komp zasad radi ali bi dobro dosla neka sveza ideja u slucaju da se opet pojavi isti problem jer ja licno(činimi se da je pravi problem samo odlozen hmm.. takav sam utisak stekao) nisam uveren da je problem resen menjanjem samo DVD rezaca ali opet ko zna zasad radi normalno hebemli ga :banghead: !
U svakom slucaju hvala unapred svakome ko ima bilo kakvu strucnu misao ili ako je neko vec imao ovakav problem da napise koju pametnu bio bih mu zahvalan !


Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke