Prikaz jedne poruke
Stara 28.10.2016, 21:49   #19
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: GWENT: The Witcher Card Game

Je'l bi trebalo da se dobijaju neki poeni nakon pobede?
Vidim da na liniji za levelovanje (nakon partije) stoje neki upitnici i u početku sam dobijao poene (u obliku rude) svaki put kad dodjem do određenog upitnika na liniji, a posle lvl3 ništa, samo po x5 cloth ako mi se protivnik zahvali na partiji i to je to.
A pobeđujem...

Inače super za sada, zarazno. Jedino mi se graf. karta zagreva na 80-90 stepeni za kartašku igru al' ajde.

EDIT: Upravo ovo što je Iceman_37 postavio u postu ispod, mada problem se rešio sam od sebe posle 6. nivoa. Trenutno isprobavam Northern Realms deck sa kojim sam i u originalu najviše igrao, sviđa mi se kako su odradili izmene, taktike sa kartama su sada raznovrsnije i suptilnije, problem je konekcija koja se povremeno izgubi i zna da nervira kada nestane usred interesantne partije ali to će se vremenom ispeglati. Traženje protivnika je odlično i superbrzo, matchmaking je ok, mogu se pobediti i protivnici sa boljim kartama ako se igra pametno. Sviđa mi se što se karte mogu i napraviti, ne moraš sve da ih otključavaš, samo što to ide jako sporooo...
Jedino imam problem sa opcijom za dodavanje prijatelja, igra se tu zablokira i prozor sa opcijama se ne otvori ceo, valjda će to srediti uskoro.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (29.10.2016 u 17:44)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke