Prikaz jedne poruke
Stara 27.5.2009, 22:21   #93
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Exclamation Re: Lost World Zeta: Destroying the Dark Force

Oj!

Malo novosti: Ja sam konačno, posle tri dana patnje sa Cloth, Hair i Character pluginovima u Cinemi 4D ponovo renderovao Enlema (glavni lik, ko nije pratio), ali sada manje sramotno. Priča je mnogo promenjena u odnosu na onu smešnu početnu verziju Sada začas da uradim raspored kolibica i drveća, pa bi onda prva mapa trebala da bude gotova. A razmišljam da li da Alpha verzija bude samo sa tom prvom mapom, ili da dodam i šumu sa nekim protivnicima. Ovo drugo mi zvuči primamljivije, mada s obzirom da projekat ionako ne uliva nadu, možda bi bilo bolje da izbacim bar nešto. Nego, ako može jedno pitanje za sve vas - koliko bi otprilike trebalo da stavim kolibica?

PS Muhaha, jedva čekam da pređem na Forest of Darkness... Tada dolazi ponovo onaj mLogo interesantan deo, a to je da implementiram svetlo u engine

PS na PS Evo malo detalja iz nove priče: legendu Enlemo ne saznaje odmah, nego tek pošto dođe na Zetu. Kada je našao dedin dnevnik, nije imao pojma gde portal vodi. Legendu mu objašnjava neka cura (bar je tako zamišljeno) i kaže mu da je selo trenutno u nevolji: skoro svi su otišli u lov u obližnju šumu, ali ona je otkrila da oni neće moći da se vrate zato što oko sela postoji nešto što sprečava bilo kakvo napuštanje/ulaženje u oblast... ona predaje Enlemu Sword of Light i kaže mu da će on biti u stanju da ovlada moći mača... *blah* *blah*... postoje neki koji bi rado izašli iz sela da se bore protiv Starforce-a, ali čim bi neko pokušao da izađe, niko ga ne bi našao, a ako je taj neko poneo Sword of Light, mač bi se odmah pojavio na nekom kamenu/u podzemnom svetilištu/negde u selu/dopiši a od tog lika koji je izašao ne bi bilo ni traga... *blah* *blah* Ima još dosta dodatih delova u priči... A ja se brinem oko specijalnih efekata
Geomaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke