Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2009, 17:39   #86
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
likonja kaže: Pregled poruke
hahahaahhahaah,beaton de bijes ti?
kao prvo.nitro nije prva balkan gilda..
nego serbia,pa onda balkan,pa tek onda "NITRO"
tolko o tome kolko si upoznat,a pricas.
drugo,"NITRO" se ne bi raspavo,da si ti kao leader bio online,Da nas uputi kako ti kazes,nego uvek offline i nikad ne odgovara.
trece,FIRMA se nije raspala zbog nekih ljudi sto se docepali "fotelje"
nego zato sto je oinvsac otiso,i niko nije imao volju da nastavi igru u tom savezu,a da i zbog previse altova.

ps: kakva ti je to gilda,kad sam ne zelis da lvl-aju,a ni za TT,TW?


zz,od likonje - ne zaboravi 100 ruze
Hehe likonja nisi u pravu...Serbia je bila gild sa 3 clana? Balkan? Nikad cuo...toliko o njemu. NITRO je prvi nas koji je imao preko 40 clanova, a nije tacno da nisam bio online. Bilo je dana kad nisam mogao zbog posla, ali sam uglavnom bio. NITRO se raspao iz drugih tebi nepoznatih razloga. Firma se raspala onda kad je srki dobio lead i napravio dar-mar poizbacivavsi sve a ne samo altove. A otkud bi ti to znao kad vec tad nisi bio clan Firme? Nisi ni znao sta se dogadja. I jos nesto...mani se pametovanja...ja sam u PWI jako dugo i znam dosta. Reci cu ti samo da je moj prvi character sa kojim ne igram vec 3 meseca 10 nivoa jos uvek veci od tvog sa kojim ti jos uvek igras... PEACE! I da Balkania je ponavljam napravljena sa ciljem da se pomogne nasim igracima. Ko nije bio u TW
neka ide...ja sam dosta ratovao.

PS. Nisam zaboravio ruze...oduzicu ti se nekako... PEACE!
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke