Prikaz jedne poruke
Stara 12.6.2009, 21:27   #84
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Eh da tuzno je to sve...NITRO je bio prvi takoreci nashki faction na Heavens Tearu koji je pukao zbog nasheg mentaliteta.A silno sam "g...o pojeo" sto sam ga uopste i pravio i to na nagovor nekih nashih igracha koji su posle prvi napustili jer pobogu gde cemo mi srbi da se slozimo i budemo pod jednim krovom?!Ma 'ajde!? Posle chujem ex-NITRO prdonja osnovao BureK i koliko znam ima ih i jos su zivi. Sa druge strane clawfinger namesti Firmu i skupio je 50-tak ljudi koji bi i funkcionisali da nije bilo nekolicine koji su napravili razdor i rasterali ljude kad su se dochepali "fotelje" (srpska posla). Pukla kako chujem. E sad sam sa altom osnovao Balkaniu i to sa ciljem...da pomognemo i uputimo u igru sve nove igrache sa podruchja Balkana bez obaveza, foruma, pritiska da se leveluje zbog TW,TT i pre svega druzenja.

Tako da ako ste pocheli i na HT serveru ste whisp Beaton, Srebrna, Matche i dodjite da se druzimo...Balkania FTW!
heh Beaton_e nije to bila stvar otimanje oko fotelja<u firmi> vec jbg niko nije postovao dogovor\nisu se interesovali sto i sam znas...jbg
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke