Prikaz jedne poruke
Stara 31.12.2011, 13:08   #30
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks FSK Tank Company

Citat:
KornjacaNS kaže: Pregled poruke
Meni za Skype nije problem posto ja imam 1 mb uploada tako da to nebi trebalo da bude problem a sto se tice TS meni licno se on ne svidja iz vise razloga, prvo mi pravi eho u razgovoru onda ove nove verzije mi prave problem sa wot-om i to u vidu da sam u igri i onda mi se pojavljuju bele linije od gore prema dole i preko celog gornjeg dela ekrana su prisutne a na sredini pise ime igraca koji se ulogova na TS, onda ja cesto volim da igru spustim dole pomocu onog dugmeta na tastaturi windows i kada treba da se vratim u igru treba mu mnogo vise da sve povata i da me vrati u igru dok kada mi je TS iskljucen ulazim i izlazim iz igre vrlo brzo i isto tako se vracam.

Ali vec cemo naci neko resenje.
Te bele linije se uklone kad isključiš taj overlay u igri koji prikazuje ko od igrača trenutno priča na TS-u. Minimalizacija igre se obavlja bez problema i uopšte ništa ne koči kad je TS uključen. Ako praviš eho to samo znači da treba da stišaš zvučnike i odmakneš mikrofon od njih ili da koristiš slušalice ili push to talk opciju.

Što se mene tiče, računajte na mene tek posle 5.1.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke