Prikaz jedne poruke
Stara 3.8.2017, 17:49   #1
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Domaći filmovi na Blu-Ray?

Razmišljao sam o ovome pre neki dan i reko da otvorim diskusiju na ovu temu vezano za naše domaće filmove i moje pitanje glasi, da li postoje kod nas da se kupe domaći filmovi u Blu-Ray fizičkom izdanju? koliko mi je poznato nigde nisam video da kod nas u našoj zemlji postoji tako nešto ispravite me ako grešim ali mislim da sam u pravu u vezi ovoga. Mislim kad se setim kad je početkom dvehiljaditih DVD bio veoma popularan posle VHS i sami filmovi pa i domaći su se štancovali na DVD kao na pokretnoj traci, mogli ste i da ih kupite na svakom ćošku od prodavnica, kioska čak ste ih dobijali uz neki časopis ili deterdžent. Jasno da uz dosta problema u našoj zemlji to bi takodje dosta koštalo ili da se izdvoji dosta novca da bi se domaći filmovi što iz Ex-Yu perioda pa do danas remasterizolavi na plavi format, ali samo za trenutak zamislite Ko to Tamo Peva, Maratonce, Profesionalac, Nacionalna Klasa pa i nešto od skora kao Zona Zanfirova ili Kad porastem biću Kengur na Blu-Ray sad ne znam kako vam se čini cela ova priča?
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke