Prikaz jedne poruke
Stara 18.3.2018, 10:16   #1778
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: Који бесплатни антивирус

Hmm, free antivirus? Nema za đabe ni kod babe. Na pamet mi pada jedino M$, koji jelte dolazi s pendžerima, inače sve ostalo je zamajavanje samo tako. Avast ni u ludilu više ne bih stavio na komp, osim ako ne budem želeo da mi izleću ponude, ili da se sam upgrejduje na pro verziju pa nakon probnog perioda pro verzije prestane sa radom. O tome da ako neko ima slabiju mašinu, a ima i takvih nismo svi nabacili hardver za primer, desiće se da sve radi kako treba, ali surf i ostalo vezano za Internet će biti na nivou tandrćak 1541 bez turbo kertridža.

Čak su i programi koji bi trebalo da su neprimetni postali zahtevni, što je proizvod modernog načina programiranja, to jest sakupim gomilu Hindija, Pakija, i ostalih oni onda uzmu pa koriste biblioteke i pozive s konca i konopca, uz pesmu "uvo me boliiiii za optimizacijuuuuuu" nalepe se efekti uz metro material design i onda dobijemo antivirus tešak nekoliko stotina megabajta samog setapa, koji se posle instalacije nadigne, ko da je jeo kvasac, na gigabajte.

Što je najgore ovo ne važi samo za besplatne antiviruse nego i za one koji se plaćaju.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke