tema: Planet Zoo
Prikaz jedne poruke
Stara 22.8.2019, 15:50   #28
durlan-91
Član
 
Član od: 8.11.2016.
Poruke: 56
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 23 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Planet Zoo

Gomila ss-ova i stvari je prikazano na ovom Gamescom-u. Takođe i dosta novih životinja je ili zvanično prikazano ili kroz neki hint.



Posetioci će organizovati proteste u vašem zoo vrtu kada uvide da nešto nije kako treba i da ne vodite vrt po nekim prihvatljivim standardima. Baš sam se iznenadio kad sam na jednom strimu video gomilu nekih ljudi kako se bune i nose ove transparente



Izgled unutrašnjosti veterinarskog objekta. Mislim da će veterinari imati bitan uticaj na igru. Ovde se čak vidi i ultrazvučni uređaj Video sam na jednom strimu kako je neko pozvao veterinara za bolesnu zebru (verovatno je slika baš sa tog strima) i veterinar je doveo u stanicu na ispitivanja.



Mapa koja pokazuje kakva je temperatura u deonicama u zoo vrtu. Već se zna da će biti životinja koje vole vrlo toplo vreme i vrlo hladno pa će igrači morati da balansiraju sa tim dobro kako bi životinje bile zadovoljne i imale približne uslove kao u svojim prirodnim staništima. U igri su dostupni grejači i hladnjaci i pomoću njih će biti olakšano održavati željenu temperaturu. Zanimljivo je recimo da se sneg zadržava tek kada temperatura dostigne 1 stepen. Sneg pada i na više ali je to temperatura na kojoj počinje da se zadržava. Primer, postavi se hladnjak na jednom mestu i u određenom opsegu on može da spusti temperaturu, iako se vaš zoo vrt nalazi recimo na mestu gde nije toliko hladno. Isto tako i za grejače.
durlan-91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke