Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2018, 10:57   #11
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Project Hospital

Kod nas nema, ima na zapadu. Čak je ne samo čistačicama već i nižem medicinskom osoblju (sestrama ili pripravnicima-stažistima) zabranjen pristup u neke delove bolnice gde nisu raspoređeni. Recimo infektivno ili onkologija. Čistačice moraju da imaju posebnu obuku za održavanje higijene na infektivnom odeljenju.

Elem slažem se da je sjajna igra i debelo zarazna. MNOGO mi se sviđa spor tempo i što prebrza i rasipnička gradnja i zapošljavanje vode ka sigurnom bankrotu. Mora lagano da se klikće. Bilo bi dobro da ubace varijantu da imaš pool za regrutaciju gde su isključivo interni. Baš sam u sandbox-u zaposlio jednog mlađanog junošu, promenio mu ime u Jan Itor (ima i achievement Jan Itor, ali nema veze sa ovim ), označio kao favorite i stavio ga da radi na klinici da penzosima prepisuje terapije. Čim je levelovao na resident prebacio ga na general surgery i potom na sledećem levelu operative surgery. Momčina je sada moj najozbiljniji kandidat za načelnika opšte hirurgije. Strava brale.

Bilo bi dobro da ubace malo liberalniji planning tool da možeš u startu da isplaniraš bolnicu, pa da je lagano gradiš. Ovako moraš da otključaš sobe i sale da bi mogao da planiraš gde će biti. I da možeš da planiraš na livadi, da ne moraš da trošiš lovu na temelje.

I na kraju pitanje, da li je neko provalio kako da sačuvam sopstveni prefab? Znam da možeš da kopiraš sobe, ali ja sam možda malo ćorav i glup, pa nisam skontao da li ima dugme da sačuvam prefab za kasnije.
I kako se u sandbox-u otključavaju kola hitne pomoći? Nisam još uvek došao dotle da dobijem misiju od osiguranja koja to otključava kao nagradu.

EDIT: I kako se u sandbox-u otključavaju kola hitne pomoći?
Nema veze, skontao sam. Treba ti ICU i bar jedna hirurgija.

Poslednja ispravka: sonebrate (6.11.2018 u 11:23)
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke