tema: Breaking Bad
Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2013, 13:45   #13
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Breaking Bad

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Evo da pitam moderatore jel` mogu ja da otvorim jednu temu za Sulejmana?
Za Sulejmana može, pošto je istinita istorijska drama o moći facijalnih dlaka i čvrste ruke, kao i o spletkama pametnih i čestitih žena, začetnica pokreta feminizma na sultanskom dvoru.
Ove beznačajne nerealne serije ne dolaze u obzir...

Ljudi, znate da sam ja uvek bio popustljiv kada je pop-kultura u pitanju, ali ne bih da ovo postane praksa za svaku seriju koja se nekome svidi. Verujem da je BrBa dobra serija, ali ne vidim o čemu bi tu moglo toliko da se diskutuje. Što se tiče LOTR, Hobit i GoT tema, suptilno ću vas uputiti na Iris, pa ako preživite pričajte kako je bilo.
Imali smo temu o Lostu, ali sam mislio da je ona opravdana zbog gomile pitanja, teorija i nejasnosti koje su pratile seriju. Ovde se svi ustežu da pričaju o BrBa da ne bi spoilovali drugima (što je apsolutno ok). E sad, ja sam voljan da vas saslušam, a vi me ubedite zašto bi ova tema trebalo da ostane.

Inače, mislio sam da ovde otvorimo otvorenu temu o filmovima, gde bismo mogli da postujemo trejlere, behind scenes, featurettes, glasine i sve ostalo što ne ide u ostale filmske teme...
Highlander je offline