Prikaz jedne poruke
Stara 1.3.2021, 14:20   #34
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Prodaja grafičke?

i ja sam se nadaokad mi izadje kredit da se ponovim sa novijom grafickom ali posto je ludnica,pa sam resio do daljneg moju gafricku nedam ni za kakvu ponudu jeste da je sa 4 giga memorije,sluzi lepo u full hd,poucen iskustvom ni kad docekam staru necu prodavati nego cu je lepo garazirati
pa kad je ovakva situacija a na kreditnoj bilo lufta konacno sam kod babe u sobi zamenio stari crt tv star 17 godina sa samsungovim od 32 incha i ako se za dve godine ovome ne vidi kraja uzeti neku konzolu i dovidjenja
sto se tice bacaca slika gt710 sa 2 giga memorije uzo sam sestri i zetu pre 3 godine moze i snjom da se igra u 720 i 1080 rezoluciji dosta igara sa malo podesavanja
u pocetku mog igrackog staza na racunarima prve graficke karte su mi bile 64 bitne njih sam kupovo zato sto nism znao da ima bolje tako da nisam gadljiv da igram i na nazovi bacacima slika
kad sve saberem i oduzmem kad se ohlade strasti sve nove tehnlogije sto se tice grafike zasad malo ko koristi od toga ima,u stvarnom problemu je ko bas sada sklapa prvi pc a ko god kakvu ima graficku ako je igro na njoj nece umreti ako bude jos igrao na njoj
postali smo mi previse razmazeni kad se setim mog prvog racunara bio sam sretan kad se pojavi slika a jos ako igra radi osmeh na licu a ovih dana samo pratim vesti o gpu ko da je pitanje zivota i smrti
tako da moju graficku ne prodajem ni da me nabiju na kolac
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke