tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 7.5.2021, 11:24   #175
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Šta ima da se pazari u budžetskom rangu a da je kvalitetno izrađeno? Meni je recimo SL Evo bio odličan par slušalica za ono što ja imam da ih vozi a to je Xonar U3. Ono što je sa njima problem je očajan kvalitet izrade, pukla "koža" koja drži headband, ono slepo crevo koje viri na koje se kači kabl takođe otišlo... I predomislio sam se oko popravke istih.

Dakle, nešto od 50-100e što ima ženski priključak za kabl tako da barem o kablovima ne moram da mislim i mogu da menjam kabl kad rikne, kao i da ima neki pristojan kvalitet izrade da se ne raspadne posle godinu-dve regularne upotrebe. Bonus je da mogu sam da ih održavam (recimo - zamena jastučića, kablova koje sam već spomenuo itd).

Philips PH805 koje sam uzeo najviše zbog rada u kancelariji su mi recimo fantastične izrade generalno ali im se odlepila koža unutar jastučića prema drajverima - a jastučići nisu user-replaceable i naravno Felermanija odbija reklamaciju (žalio sam se pa čekam). Sve ostalo je super - ženski 2.5mm priključak, okej BT konekcija, dug battery life, bogat zvuk...

Kontam da ima nešto slično a da nije wireless i nema ANC i slične bells and whistles i da samim tim ima nižu cenu?

Može i nešto matoro a polovno za šta se zna da traje i može da se održava.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke