tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 17.4.2021, 20:51   #163
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
meni treba za komp, nisam siguran da bi sve funkcionisalo glat ako uzmem te koje su za konzolu.

@buraz
ista prica, treba mi za pc. mikrofon mi uopste ne treba.

a meni je 50ms solidno primetan lag. znam jer sam podesavao za filmove i oseti se svakih 20, 30 ms.
ali, kapiram i da nekog laga mora da bude i verovatno bi pilo vodu sve do tih 50 ms, nikako preko.

ali onda je smor sto ne mogu da ih povezem sa tv-om. mada, verovatno ni jedne ne mogu a da ne bude laga, jer bi morale da budu bt i da tv podrzava aptx LL. meeeh...

a po nasim prodavnicama tj. njihovim sajtovima su malo natrpano uradili filter u ovom slucaju i dosta toga se preklapa, ne znam odakle da krenem. xD

Spoiler za filteri:
Ja imam Cloud Flight koje sam uhvatio jos pre godinu i po na nekom zestokom popustu u G (sa nesto bodova su izasle malo vise od 11 hiljada). Imaju 70MS lag po testovima i kao neko ko je ekstremno osetljiv na te stvari stvarno ne primecujem problem sa tim. Koriscene su skoro iskljucivo za R6 Siege gde ti je kasnjenje zvuka prakticno death sentence u svakoj "sneaky' situaciji (jer bukvalno svaki pokret pravi zvuk, lean, ADS, kretanje... cak i rotacija tvog operatera oko svoje ose proizvodi zvuk sto je retko u ostalim igrama), a nije mi se nijednom desilo da zaginem jer je zvuk kasnio ili jer je dosao sa krive strane. Tako da noviji wireless modeli sa dongle-om (adapterom) mogu biti samo jos bolji, ali ne znam kako se trenutno krecu cene. Kod Cloud Flighta mikrofon mozes da otkopcas (korisno ako jedes za kompom), a uz to je i savitljiv tako da nikad nisi lik koji dahce u mikrofon na Discordu ili Teamspeaku. Ovo je za tebe irelevantno ali opet napominjem.
Kvalitet zvuka nije impresivan (bar po recenzijama) ali je za mene i vise nego dovoljan. Nemam iskustva sa audiofilskom opremom tako da nemam tacku za poredjenje. Imam poznanika koji je stuk'o 400e za neke Sony slusalice i covek se gnusa MP3 formata i nekih jeftinijih... kaze da mu cepa usi. I can't relate.

Sto se tice filtera na G sajtu, filtriraj po "Nacin povezivanja" na Bezicno i imas izbor od 30 modela. Onda citaj recenzije za modele koji ti se svidjaju.
Pre je bio neki solidan model sa dobrim recenzijama od Plantronicsa, ali ne vidim ga sad ni u jednoj radnji.

EDIT: Sad vidim da je jedini usb-wireless model u tom rangu Asus TUF H3 (12000). Sto znaci da vise ispod 100e ni nema wireless sluski za PC gaming (koje nisu BT).

Poslednja ispravka: buraz (17.4.2021 u 21:00)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
polarnimeda (18.4.2021)