Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2011, 13:13   #1
mnikola91
Novi član
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom problem sa skype

imam jedan mali problem sa Skype-om, a taj problem je sto nece da se poveze sa facebook-om. Naime, lepo se ulogujem u skupe i onda nece da mi otvori ni "skype home" ni "facebook"... pretpostavljam da je problem sa konekcijom. a isto tako ne mogu ni da dodam nove kontakte a niti da ih uvezem. Da pojasnim malo: meni se uopste ne otvara tab "skype home" i tab "facebook" (ovaj plavi prsten se vrti u nedogled ali nikako da se otvori)... a isto tako kod mene NE postoji opcija "Show Facebook Friends" u jezicku "contacts"! reinstalirao sam skype (instalirao sam najnoviju verziju) i sad je problem jos gori, pre sam mogao da se ulogujem a sad ni to ne mogu! kada mi se otvori prozor u kom treba da ukucam "skype name" i "password" uopste nece da reaguje dugme "sign me in", isto to se desava i kada "lupim" enter tj. cuje se onaj windiws-ov zvuk! pomozite, molim vas, hitno mi je potreban skype, buraz mi je u inostranstvu i nismo se culi ceo mesec! pozz
evo, moj problem izgldea nekako ovako http://community.skype.com/t5/...ati...p/76230/page/5 pretposlednji post! unapred hvala
e da, i ako treba jos neka informacija, pitajte!
mnikola91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke