Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2017, 17:23   #561
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Pređena igra na hard, oko 19 sati mi je trebalo baš sam zavirivao u svaki ćošak.
Priča, likovi, gluma, dijalozi, scene...sve to je za klasu bolje urađeno u odnosu na sve ostale igre koje sam igrao do sada. IMO na nivou nekog veoma dobrog AAA filma, odnosno neviđeno do sada u igrama. Dok sam igrao jedva sam čekao da vidim novu cutscenu i da vidim šta se dalje dešava.
Sam svet je isto odlično odrađen, autentično sa mnogo detalja, stvorena baš odlična atmosfera. Uživao sam da istražujem recimo napuštene kuće i čitam pisma koja sam nalazio.
Sam gamepay iako prilično dobar mislim da nije baš na nivou ostatka igre i gore navedenih stvari, ima dosta ponavljanja recimo sa pomeranjem kutija, penjanjem i prelaskom Ellie preko vode. Takođe borbe sa ljudima mi često nisu bile zanimljive i često je nephodno mnogo šunjanja što mi se nije baš svidelo.
Takođe znalo je da zasmeta da dok se ja šunjam Ellie ili neko drugi od saputnika trčkara okolo ili stane ispred mene, par puta mi se desilo da mi Ellie prepreči put i zablokira me, ali kapiram da te stvari verovatno nisu mogle biti bolje odrađeno na PS3.

Sve u svemu fenomenalna igra, predivno a rekao bi i jedinstveno iskustvo.
DLC je isto isto odličan, verovatno će se još jednom preći igra ali na survivor, a nakon toga jedva čekam da vidim TLoU2.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke