Prikaz jedne poruke
Stara 31.12.2005, 17:16   #1
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Thumbs up Novogodišnji poklon (ako se složimo) ;)

Posto svi mozemo da vidimo koliko su nam ovi ljudi u SK-u podarili i ucinili za nas mislim da je red da mi ucinimo nesto za njih.Ocigledno je da SK drzi najmanju mogucu cenu da bi se dobio kakav takav profit(pa ne mogu da idu bas u - zbog nas).Ako se slozimo(sto moze da se da na glasanje),mi citaoci mozemo da napravimo jednu akciju.Sastojala bi se iz toga da SK 2 puta godisnje kosta 1/3 vise od svoje normalne cene.Ako je sada 120 da kosta 180.I to samo 2 meseca godisnje.E sad,sta bi se time dobilo?Ako bi smo to mi,citaoci i korisnici ovog foruma sami uradili pare koje bi SK dobio kao extra profit bi koristi za poboljsanje uslova rada.Odnosno,poboljsali bi neke segmente koji su goreci.Evo ja lupam sledece:
1.Zakupljenje brzeg servera tako da mogu da se uvedu avatari ili potpisi...
2.Jednom godisnje da izlazi Svet Igara
3.Kupovina Sasi tako zeljenog kompjutera baziranog na P4 3.2 EE
4.bilo sta sto bi pomoglo nasem SK-u koji bi to nama vratio na najbolji moguci nacin.
Kako bi oni te pare trosili u to mi se sigurno ne bi smo mesali.Mogu da organizuju ovde glasanje sta bi moglo da se uradi,ali oni da daju predloge.Mislim da ovde ima tako mnogo predloga od stranje citalaca koji su neizodljivi upravo zbog para.Zasto da im ne omogucimo,mi,kao citaoci tih tako dobrih kompjuterskih novina da ne ispune bar nesto?Zasto da sav teret bude na njima?Ljudi,ajde da se dogovorimo!Necu da ovo bude moj predlog niti moj nick da se pamti.Ajde svi ovo da uradimo i da organizujemo akciju.Ako zelite nesto da poklonite SK-u onda je to definitivno ovo.Mi jesmo zemlja bez para,ali mozemo bar njima da olaksamo taj teret.

Odoh sad da se napijem.Vreme je.Srecna 2006!!

U medjuvremenu sam dodao glasanje.Jos jednom:koje vrste su donacije mozemo i sami da se dogovorimo.Svaki predlog je dobrodosao.

Poslednja ispravka: ACHTUNG (2.1.2006 u 12:57)
ACHTUNG je offline