Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2016, 13:22   #75
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4.5

Naravno, oštrija i detaljnija je slika na 4k, ali je potrebna veća dijagonala kako bi došla do izražaja.

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Ja ne znam cemu uopste tolika frka da izbace nove konzole, ko ga bre briga dal je slim 40% manji dal se manje greje il sta vec kad ce i ovako i onako sedeti na polici a posto su igre na HDD_u osim power dugmeta ne vidim razlog za pipanje

Drug ima ps4 i igre mu ok rade nisam nesto primetio lagovanje il sta ja znam , msm da su lagano mogli da teraju trenutne konzole josh dve god
Frka se digla čim se pojavila ova generacija konzola, jer se umesto o kvalitetu igara sve svodilo na to koliko koji model daje frame rate-a i koje su razlike u odnosu na PC. Dovoljno je videti koliko ljudi piše o samoj igri, a koliko o podešavanjima, fps-u i ostalim tehnikalijama koje bi trebalo da su na kraju liste.

Što se tiče ostalog, hlađenje je bitno jer su u pitanju čipovi koji znaju da se zagreju, a toplota je jedan od uzroka kraćeg radnog veka. Uz dobro hlađenje dolazi i veća tišina pri radu. Sam izgled je praktično nebitan (ionako bi konzoli prilazio tek da ubaciš disk, pošto možeš preko gamepad-a da je pokreneš), ali je ovde dizajn jako upitan za model koji se zove Pro. Za izlazak se slažem i ovaj mid-range ciklus kod Sony-a mi uopšte nije jasan. Komotno su mogli da na narednom E3 najave PS5 za 2018-u.

Citat:
sofiduda kaže: Pregled poruke
Ja imam samsung smart ,veličina 32 inča ful hd.
Ako planiraš da ti konzola bude glavni gaming centar, definitivno vredi ulaganje u PS4 Pro. S druge strane ako su to uglavnom sportski naslovi, slobodno možeš da ideš na običan PS4/XB1.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
C64freak (9.9.2016)