Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2007, 15:35   #11
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Gothic 4 - Genesis

Ja sam veliki fan Gothic serijala i licno bih voleo da se pojavi jos neki deo ove prelepe price, ali ako cemo iskreno ne znam u kom svetu bi bilo realno mogla da se odigrava kao ni koja bi mogla da bude prica a ni zaplet Kada razmislim, prvi deo je bio toliko dobar i inovativan i imao maltene zaokruzenu pricu da sam se odusevio. Kada sam cuo da izlazi drugi deo mojoj sreci nije bilo kraja i nisam mogo da se odlucim koji deo mi je bolji. Drugi je imao takodje fenomenalnu atmosferu, malo bolji komandni sistem, vise likova, veci svet... ali mi je prvi mooozda malo ipak bio upecatljiviji.
Sa trecim delom sam osetio pomalo gorak ukus jel je skroz izmenjen koncept upravljackog sistema, grafike pa i atmosfere. Ne mogu da kazem da je lose ali prosto nije kao prethodna dva. Maltene sem imena likova i lokacija nista ne spaja treci deo sa prethodnicima.
U svakom slucaju ja sam uzivao dok sam igrao bilo koji od delova pa se isto tako nadam da ce biti i sa cetvrtim. Samo da se ne glupiraju i izbace poluzavrsenu i neoptimizovanu igru
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke