tema: Windows 11
Prikaz jedne poruke
Stara 18.10.2021, 13:58   #168
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Windows 11

Ništa, Windows 11 u najmanju ruku je kao i ovo vreme u kome se nalazimo, konfuzno i tupo.

Probao sam na još par "kompatibilnih" konfi. Gurao sam update preko windows 11 update asistenta. Nije bilo problema. Sve je ostajalo na svom mestu i više naloga i svaki program radi, imao sam i konfe sa starijim programima u kompatibiliti modu, sve je ostalo na svom mestu. Oko 40 min je trajao ceo proces.

Praktični osećaj, kao da je instalirana nova "zaobljna" tema kombinacija-hibrid aero i linux tema sa ciljem da liči na mac sa preinstaliranim integrisanim microsoft Teams-om. Nit smrdi nit miriše.

Ništa od bombastične najava android aplikacija koje idu unazad par godina i koje su trebale još davnih dana na windows 10 i pokojnom windows mobile 10 da zažive. A nije da sad i trebaju, tada mozda, sada daleko manje.

Ništa od windowsa OS kao servisa, barem ne za obične korisnike.

Ništa od Xbox striminga na PCu. Davno pričana priča gde će AAA Xbox naslovi moći da se iznajmlju i igraju kroz striming ili kako već na desktop windows računarima.

Ništa od izrade rezervnih kopija i imidža na klaudu.

Od problema koje sam imao izdvajam problem sa satom i VPN-om koji je rešavan davnih dana i na windowsu 8 i 10. I problem sa prebacivanjem na čirilica na litinice, prečice uvek rade ali mišem nekad zeza nekad ne ali samo ako se dosta koristi

Vidim da je defender i firewall na nivou predposlednjeg windows 10 izdanja.
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
bokela (18.10.2021)