Prikaz jedne poruke
Stara 30.5.2022, 1:32   #17
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Star Wars Jedi: Survivor

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
K
Ono sto nedostaje kod odredjenih protivnika jeste to sto nema onog seckanja tela na komadice kao sto ima kod nekih monstera, na primer startrupere ne mozes da prerezes na pola dok monstere mozes.
Da, morao sam da instaliram J:FO ponovo jer me je previše kopkalo da nisam imao pogrešnu procenu na osnovu davno stečenog utiska.
Dosta vas je dalo izgovor da sablja funkcioniše tako što prolazi kroz metal kao kroz puter i to je bilo izgovor za moje pljuvanje po lošoj koliziji sa neprijateljskim telima...ali.

Ono što mogu da zaključim nakon ponovnog prelaska je da to pada u vodu, jer - kao što si napomenuo, kad god se suočavate s humanoidnim neprijateljima, ovo postaje besmisleno jer svaki stormtrooper suštinski završi sukob sa svim udovima na mestu, bez ikakvog oštećenja na njihovom telu.
Znači, u borbi sa neprijateljima, vi ih sabljom kasapite, a nema odsečenih udova, štaviše - nema nikakvog traga oštećenja na njihovom nepokretnom telu. To me užasno iritira, i podseća me zapravo na ono što mi je išlo na k*rac u Cyberpunku gde su sličnu stvar uradili, smanjili su gore na minimum pa i korišćenje melee oružja kao što su katana ili mantis blades, ne daje zadovoljavajući osećaj jer nabadate i "sečete" neprijatelje, bez ikakvih vidljivih tragova.

Dismemberment postoji u J:FO ali samo za robote i životinje (i životinjama-nalik neprijatelje).
Sudeći po tome ko poseduje SW franšizu, nažalost ne verujem da će biti drugačiji slučaj u ovom nastavku.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke