Prikaz jedne poruke
Stara 13.3.2014, 20:14   #1
Djolle
Član
 
Član od: 4.7.2013.
Poruke: 33
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Preterano grejanje laptopa

Pozdrav svima,pre malo jace od pola godine sam uzeo dobar laptop al od pocetka ja imam problema sa grejanjem,naime u njemu su dosta jake komponente ali je sistem hladjenja ocajan,kupio sam i podlogu onu dole al nista apsolutno nista nije pomogla.Ovih dana cu ga nositi u neki servis da ga malo ociste i da mi srede nekih par stvarcica sa sistemom i da vidim da ugradim u njega nesto bilo sta ,sta moze da se bolje hladi.On i ovako ima poprilicno visoku temperaturu rada na primer ako je samo upaljen i nista ja ne radim na njemu CPU temperatura mu je oko 50stepeni,a graficke oko 45,ali na primer ako igram neku igricu tipa CS:GO,Dota2,WOT ili bilo sta drugo temperatura i Graficke i Procesora se neverovatno dize samo se razlikuje malo od slucaja do slucaja na primer kad igram CS:GO on mi ubedljivo najvise dize temperaturu onda mi CPU temp. ide cak od 90-100stepeni kad sam u igri,dok je graficka na nekih 80-90 stepeni.Za ove ostale igrice temp. je malo niza ali nije to nista preterano otprilike oko 10-15stepeni max.Ako ikako moze to da se resi ne bitno sta kosta ako mora da se ubaci drugi kuller ili sa vec ili ako ja mogu ovako nesto sam da uradim...
Hvala

Ime laptopa Toshiba Qosmio x875
Procesor :Intel Core i7 i7-3630QM / 2.4 GHz ( 3.4 GHz ) ( Quad-Core )
Graficka: NVIDIA GeForce GTX 670M
Djolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke