Prikaz jedne poruke
Stara 17.5.2007, 21:59   #10
Nicolas
Deo inventara foruma

Član od: 5.12.2005.
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Nova ali prosecna konfiguracija

Citat:
Oggy kaže: Pregled poruke
Nisam siguran zasto to ne uradim, zato i pitam ovde. U stvari to je ta razlika u analognoj i digitalnoj konekciji za koju bih voleo da cujem necije iskustvo u prikazu slike. Jel imas da preporucis neku kombinaciju ploce i grafike onda, i da li bi jos nesto menjao ?
Sve ti je to ok, znas da napajanje nije nesto. Znaci ovo sto voodoo rece, neki 7100GS (cene im se krecu od 2800 pa na vise, i to za tih 2800 imas bas Asus da se slaze s plocom, model Extreme N7100GS 256) ubacis to na Asus P5b, bilo bi lepo ako bi uzeo i neki 250gb hdd sa 16mb bufera [(wd, samsung ili seagate - (testovi favorizuju wd i samsung, seagate malo kaska za njima...)], onda 1x1gb Kingston Value 667 i to je lepa osnova, ima potencijala i za upgrade kasnije i vise je od proseka.
Monitor ne bih uzeo taj 940nw vec bi gledao nesto drugo, znaci samo provereno, licno bih ovaj 931bw model, ako zelis wide (ja sam cak i radio na njemu, mogu ti reci da je fina slika i velicina), ali on je dosta skuplji od navedenog, i opet ako se vec daje toliko za njega za malo vise ima 205bw pa 206bw jos malo i tako u krug. Tako da bi ti moj savet po tom pitanju bio da se bacis na pregled specifikacija par modela cenovnog ranga koji ti odgovara i onda kada suzis izbor da odes i uzivo odlucis koji ces.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke