Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2007, 9:47   #111
vazon
Novi član
 
Član od: 19.5.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bežični miš-za ili protiv

Bezicnog misonju imam priliku da koristim kod devojke, a obicnog, repatog misa koristim kuci i vise mi se dopada moj obicni mis.

Ona ima cetiri baterije - 2 su u misu i 2 na punjacu, pa ih rotira. Neko je ovde pomenuo da baterije menja na svaka 3 meseca. Uh, ja sam stekao utisak da mis trosi baterije, od prilike, kao mobilni. Menjaju se na par dana. Mada, mozda sam nesto istripovao u vezi toga.

Ipak me najvise nervira on/off dugmic na misu. Uzmem mis u ruke, trljaj sa njim po stolu levo-desno, a on ne reaguje. "Ah, da!", sevne mi spasonosna misao, "prvo moras ukljuciti misa!"... Mislim, mis koji se ukljucuje i iskljucuje na on/off.

Najbitniji nedostatak je mozda taj sto mi se mis cini nekako nestabilnim pri radu. Kursor nije bazdaren, tako da kazem...

Njen cale ne stedi na opremi, tako da sigurno nije uzeo najjeftinijeg bezicnog misa. Nisam siguran, ali mislim da jr Logitech...

Dakle, ako ne postoji neka posebna potreba za bezicnim, onda uz`i obicnog misa. Sta je malo cimanja sa kablom naspram baterija, punjaca i ostalih zezalica sa wireless misom?

Pozz
vazon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke