Prikaz jedne poruke
Stara 3.7.2020, 14:47   #19
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Gejmerska konfiguracija do 30k

Veoma neobična situacija. Hoće čovek da igra sa petogodišnjim sinom igre koje su za mnogo starije osobe, neke čak 18+. Nije stvar da neko sad govori njemu da to nije za dete, već da dete tog uzrasta ne može da pojmi 90% stvari koje se dešavaju na ekranu u takvim naslovima. Može da reaguje, može da se utrenira da radi određene akcije, ali suštinsko shvatanje je nemoguće. U takvoj situaciji to više zvuči kao "ja da igram a dete da gleda". Ako se već hoće nešto za dete, onda treba i konzola i igre primerene uzrastu, a za 250e može da se uzme svašta pogodno i još uštedi, od npr. polovnog PS2 na KP sa par trkica i sportova ili platformica sve do novog reizdanja SNES da se igra Donkey Kong i to...

Drugo, za 250e računar za igre... pa ni pre 10 godina nije moglo, kakvi pre korone... Igrao sam i ja PvZ, World of Goo i slično na tabletu sa Atom procesorom, al' to očigledno nije ovo što on traži. Ova mašina što se može sastaviti je jedino dobra za indie 2D igre i za emulaciju sega/snes.

Plus što neće da sluša nego navalio čovek neku maštu da izgura. Posle će mu ljudi odavde biti krivi jer su mu preporučili "loš procesor" itd. Bolje bataliti temu.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Picard (3.7.2020)