Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2009, 21:26   #9
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Full HDTV do 100000 Din

Citat:
UniqueS kaže: Pregled poruke
Pretrazio sam manje vise citav grad i pronasao svega jedan Panasonic vredan paznje.
A to je: Panasonic (LCD) TXLU10E cena oko 85K

Ima li kupovina istog smisla?

Ili da idem na Samsung LE-40B650? Kom je glavna prednost u odnosu na gore navedeni Panasonic osvezavanje slike na 100hz i recimo nesto atraktivniji dizajn.
Obzirom na potrebe koje si iskazao u svom prvom postu, tj. da zelis da prikacis konzole ja bih bez mnogo razmisljanja uzeo B650 koji nudi mnogo vise od 100 Hz i atraktivnog dizajna. Kada se pominje tih 100Hz treba pomenuti da je ta funkcija kod B650 mnogo bolja nego kod starijih serija i pruza daleko bolji i glatkiji prikaz kod brzih scena. Takodje ako ti je to bitno, treba napomenuti da preko USB ulaza na B650 mozes gledati i filmove, ne samo slike i slusati muziku, kao i da ima jos neke OK opcije (konekciju na net etc.).
Drugim recima - uzmi B650 i neces pogresiti, jer bih se pored navedenog modela jedino dvoumio sa G10 plazmom, koja tebi ne bi bas toliko odgovarala zbog onog sto sam naveo na pocetku, a koja je sa druge strane definitivno najbolji TV za potrebe gledanja filmova i kablovske.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
oluja (25.9.2009), UniqueS (25.9.2009)