Prikaz jedne poruke
Stara 1.9.2010, 23:08   #9
Strelok
Član
 
Član od: 15.10.2008.
Lokacija: Pripyat
Poruke: 293
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 73 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: HP... Lenovo... Dell... pitanje je sad!

Pa vidi, kad sam ga sredio celog, svi drajveri i sitni programi, instalirao sam Hearts of Iron 3, ali nesto je zestoko ubagovalo pa sam radio reinstal sistema vrlo brzo

Inace, moje gluposti na stranu, zadovoljan sam... onim sto sam mogao da vidim za neko kratko vreme. Brz je, ima coolere sa strane a ne od ispod tako da se ne greje mnogo... mada bi jedan cooling pad odlicno legao

Kod nas ces naci samo verziju sa srpskom tastaturom, ako se bavis programiranjem, ima da te nervira, znam da mene vec zivcira. Plus nemas Num Pad, tako da ako si se navikao... odvikni se.

Ima sasvim solidne zvucnike, dovoljno prikljucaka za sve sto ti treba (izlaz za monitor je analogni a ne DVI), ima ugradjen citac kartica i bluetoth. Ono sto je mene zivciralo celo popodne je sto nisam mogao da namestim graficku dok nisam shvatio da ima prekidac kojim regulises hoces li integrulju, koja ne trosi skoro nista, ili hoces ovu HD5730. Super stvar ako na primer putujes negde a neces bas da se igras najnovijih igara nego nesto cisto da ti prodje vreme. Baterija verovatno drzi mnogo duze.

E sad, sto se baterije tice, ne znam jos sta da ti kazem. Ja sam ga uzeo danas popodne, i sve vreme mi je na adapteru. Sutra cu da ga iskljucim pa da vidim dokle ce da tera. Videcu da ga malo opteretim necim... tipa Starcraft II .

Posle 19'' LG monitora prelazak na 15.6'' je ne znam, malo nezgodan. Verovatno mi treba vremena da se naviknem. Zaboravih da kazem da pored kamere ima i dva mikrofona, verovatno zbog cistijeg zvuka, koji su postavljeni sa obe strane kamere. (Ne verujem da su dva mikrofona, sigurno su samo dva recivera).

E sad, cena. Ne znam koju si trafiku opljackao ali za njega, i da sam imao 92000 ne bih dao. Mnogo je to za nesto tako. Ja sam ga nasao na akciji za skoro 70000 i 12 meseci garancija. Malo, znam, ali veca garancija ne ide. I nemas mogucnost produzenja garancije kao kod HP. Nije glomazan a ni nesto tezak, tako da sa te strane, kao mobilni uredjaj, ima plus.

Sve u svemu, za ovo popodne pokupio sam dobre utiske. Videcemo kako ce mu se baterija pokazati doduse. Ako te interesuje jos nesto, pitaj
Strelok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke