Prikaz jedne poruke
Stara 13.3.2015, 10:11   #26
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Ori and the Blind Forest

Citat:
Dzigi kaže: Pregled poruke
Moja neka preporuka ti je da uzmes modovan Wii ako vec igrate zajedno. To je super investicija jer je vecina igara sarena i za njihov uzrast. Plus to bukvalno i mozete da igrate zajedno. Meni je klinac malo stariji (5 i po godina) i vec smo presli Super Mario Galaxy 1 i 2 i sada igramo Zeldu. Ja upravljam preko nunchak-a dok on skace i ako treba skuplja nesto preko motion kontrolera. A postoji i gomila igara koje moze igrati sam preko motion kontrola. Mozda je jos mali da igra sam ali ne sumnjam da bi se ubrzo snasao. Postaces best dad ever.

Sto se tice Ori-ja jeste mracniji od Rayman-a. Najbolje da sam probas i odlucis jer nismo svi isti. Ja bih recimo klinca pustio jer mislim da nema tu nista strasno (mada mi trenutno igramo Twilight Princess koji malo i podseca na Ori. Onako gloomy i sa mracnim stvorenjima. Nema tu krvi i slicno. Samo svetlosni efekti).
Moj sin je pripadnik PC MASTER rase, elitista, i igre igra iskljucivo na PC-u!

Igra je predivna! Na početku smo obojica bili, a on se posle malo rastužio kada je Totoro, pardon Naru, ostao u pećini, i sve vreme je govorio kako jedva čeka kraj da šuma ponovo bude kakva je bila na početku... još je rano ali, ako ne igra, onda sigurno platformer godine...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke